Το όνειρο έγινε πραγματικότητα το 2017 δημιουργώντας ένα μικρό μαγαζί με χειροποίητα κοσμήματα και αξεσουάρ μόδας!
Επιθυμία μας είναι να προτείνουμε στις φίλες του Μπιζού τις νέες τάσεις της μόδας ώστε να ολοκληρώνουν με επιτυχία την εμφάνιση τους.
Μας εμπνέει η παράδοση και απλότητα των ελληνικών χρωμάτων με μια αδυναμία στο Μπλε, δημιουργώντας έτσι Χριστουγεννιάτικα γούρια, πολύχρωμους ‘Μαρτηδες’, και πρωτότυπες λαμπάδες.
Με την δημιουργία του ηλεκτρονικού καταστήματος θέλουμε όλες οι γυναίκες να μπορούν να αποκτήσουν μια δημιουργία μας, αναδεικνύοντας έτσι την προσωπικότητα τους!
Ελπίζουμε η κάθε σας αγορά να σας κάνει χαρούμενες!
Τέλος εκτιμούμε που στηρίζετε μια μικρή επιχείρηση σαν την δική μας!
ΣΥΧΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
Γιατί να μας επιλέξετε;
Δημιουργήσουμε το κόσμημα που έχετε φανταστεί, στην ιδανική σχέση τιμής - ποιότητας με άριστα υλικά.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη εμπειρία στο διαδίκτυο. Συμφωνώντας αποδεχτείτε τη χρήση των cookies σύμφωνα με την πολιτική cookie.
Όταν επισκέπτεστε οποιονδήποτε ιστότοπο, ενδέχεται να αποθηκεύει ή να ανακτά πληροφορίες στο πρόγραμμα περιήγησής σας, κυρίως με τη μορφή cookie. Ελέγξτε τις προσωπικές σας Υπηρεσίες Cookie εδώ.
Χρησιμοποιούμε το WooCommerce ως σύστημα αγορών. Για επεξεργασία καλαθιού και παραγγελίας θα αποθηκευτούν 2 cookies. Αυτά τα cookies είναι απολύτως απαραίτητα και δεν μπορούν να απενεργοποιηθούν.
woocommerce_cart_hash
woocommerce_items_in_cart
Αυτά τα cookies ορίζονται μέσω του ιστότοπού μας από τους διαφημιστικούς μας συνεργάτες.